KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa per zyre me qera,ne Ulpiane Prishtine

Ulpianë, Prishtinë
600€

Përshkrimi

Leshohet me qera banesa per zyre apo ndonje veprimtarie tjeter afariste ne lagjen Ulpiana,lokacion mjaft atraktiv. Ka 110 m2 ,kat 1

Hyrja me interfon.

4 njesi ,banjo +wc.,3 terraca.

Çmimi 600 eur/muaj,diskutohet pak per pagese avans disa muaj.

Kerkohet depozit,dhe kontrate noteriale.

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Ulpianë, Prishtinë
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Ulpianë

Detajet

Përditësuar më March 19, 2019 at 4:54 pm

  • Çmimi: 600€
  • Sipërfaqja: 110 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

250€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

2 years më parë

250€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

2 years më parë

210€

Banese me qera ne Ulpiane

Ulpianë, Prishtina

Bed: 1Banjo: 1m2: 50

Banesë

Sab

4 years më parë

210€

Bed: 1Banjo: 1m2: 50

Banesë

Sab

4 years më parë

200€

Bed: 1Banjo: 1

Banesë

777

3 years më parë

200€

Bed: 1Banjo: 1

Banesë

777

3 years më parë

250€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

4 years më parë

250€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »