KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesat ne shitje nga Prime ne Veternik,Prishtine. 

Veternik, Pristina
850€

Përshkrimi

Banesat ne shitje nga Prime ne Veternik,Prishtine.

 • 2 dhoma gjumi
 • 2 banjo
 • 1 banjo
 • 1 teras

92.83 m² Total

KORIDORI,9.72 m²

TRYEZARIA,36.82 m²
DHOMA E FJETJES ,12.11 m²
BANJO,4.50 m²
DEPO,1.20 m²
QENDRIM DITOR,22.06 m²
KUZHINA,11.14 m²
DHOMA E FJETJES ,12.96 m²
wc,2.39 m²

Çmimi 850 Eur/m2

Ju ofrojme perkrahje me Lizing ne Reiffesien Bank.
si dhe oferta speciale deri me 30,tetor,2020
045 584 613 ; 044 888 422 ; 045 584 719
0037744760020 viber,WhatsApp

 • Adresa: Veternik, Pristina
 • Kodi Postar 10000
 • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më October 13, 2020 at 8:18 pm

 • Çmimi: 850€
 • Sipërfaqja: 93 m2
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji: Banesë
 • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

56,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 135

Banesë

777

6 years më parë

56,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 135

Banesë

777

6 years më parë

52,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 74

Banesë

777

6 years më parë

52,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 74

Banesë

777

6 years më parë

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 98

Banesë

777

4 years më parë

850€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 98

Banesë

777

4 years më parë

300€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

6 years më parë

300€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

6 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »