KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje Fushe Kosove

Fushë Kosovë
48,000€

Përshkrimi

Ofrohet për shitje banesa ne Fushë Kosovë me sipërfaqe 97.4m2, gjendet ne katin e 6 (gjashte) e cila ndahet ne : sallon me kuzhinë, 2 (dy) dhoma gjumi, banjo, depo(shpajz), korridor dhe ballkon.
Orientimi nga lindja, ka dy lifte dhe ka afër Shkollën “Mihail Grameno” 250m.
Është e regjistruar ne kadastër, ka fletën poseduese dhe mund te bartet tek pronari i ri legjitim.
Çmimi 48000 euro.
Vetem kuzhina pa frigorifer shkon me kete qmim

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Fushë Kosovë
  • Kodi Postar 12000
  • Në afërsi me: Shkolla Mihajl Grameno

Detajet

Përditësuar më January 16, 2019 at 11:47 pm

  • Çmimi: 48,000€
  • Sipërfaqja: 97.4 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

31,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 59

Banesë

Labi

3 years më parë

31,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 59

Banesë

3 years më parë

18,800€

777

1 year më parë

470€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 120

Banesë

777

10 months më parë

470€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 120

Banesë

777

10 months më parë

151,000€

Dhoma: 3Banjo: 3m2: 117

Banesë

777

6 months më parë

151,000€

Dhoma: 3Banjo: 3m2: 117

Banesë

777

6 months më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »