KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banese ekstra me çmim ekstra,Prishtinë

Muharrem Fejza, Prishtina
56,000€

Përshkrimi

Banese ne shitje ne Prishtine, rruga Muharrem Fejza, 83 m2 ,me 2 dhoma gjumi ,banjo +wc,korridor,ballkon,sallon,kuzhinë. Kati I 6 -të dhe I fundit.

Çmimi 56000 eur

045 584 613

045 583 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Muharrem Fejza, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Lagjja e Spitalit

Detajet

Përditësuar më June 14, 2019 at 10:01 pm

  • Çmimi: 56,000€
  • Sipërfaqja: 82.5 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 87

Banesë

777

4 years më parë

470€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 87

Banesë

777

4 years më parë

73,500€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 84

Banesë

777

11 months më parë

73,500€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 84

Banesë

777

11 months më parë

485€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86.82

Banesë

777

3 years më parë

485€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86.82

Banesë

777

3 years më parë

760€

Banese ne lagjen Mat, 92m2 shitet

Xhamia Mati 1, Shaqir Ingrishta, Pristina

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 92

Banesë

777

1 year më parë

760€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 92

Banesë

777

1 year më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »