KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

SHITET banesa në Prishtinë, rruga “B”, te Royal Mall.

Rruga B, Prishtina
950€

Përshkrimi

SHITET banesa në Prishtinë, rruga “B”, te Royal Mall.

73.30m2, Kati 7

Dhomë dite ,Kuzhinë ,1 dhomë gjumi, banjo ,ballkon

– Banesa është e përfunduar dhe e gatshme për mobilim.

Çmimi me marrëveshje

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:Metrobios real estate
+38345 584 613
+38345 584 719

+37744760020

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Rruga B, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Royal mall

Detajet

Përditësuar më October 31, 2019 at 11:03 pm

  • Çmimi: 950€
  • Sipërfaqja: 73.3 m2
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

220€

Banesë me qera në lagj e spitalit

Muharrem Fejza, Prishtinë

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

3 years më parë

220€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

3 years më parë

1,200€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 150

Banesë

777

4 months më parë

1,200€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 150

Banesë

777

4 months më parë

97,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 66

Banesë

777

2 years më parë

97,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 66

Banesë

777

2 years më parë

26,500€

Banesa ne shitje Fushe Kosove

Dardania, Fushë Kosovë

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

3 years më parë

26,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »