KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

banesat ne shitje ne lagjen Mat1

950€

Përshkrimi

Banesat në shitje ne lagjen Mat1,Prishtinë ndertim I ri dhe cilesor me standarde te larta .
Banesat:
1.-91 m2 kati 6,sallon,kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo,korridor, ballkon.
2.-91 m2 kati 4,sallon,kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo,korridor, ballkon.
3.-117m2 kati 6,sallon,kuzhinë,2 ballkona banjo,korridor, trapezari, 3 dhoma gjumi, banjo+wc,depo,
Çmimi 950 eur/m2

Adresa

  • Kodi Postar 10000

Detajet

Përditësuar më May 26, 2020 at 1:37 pm

  • Çmimi: 950€
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

300€

Banese me qera ne Prishtine

Bregu i Diellit, Prishtinë

Banesë

777

6 years më parë

300€

Banesë

777

6 years më parë

Bed: 1Banjo: 1m2: 65.74

Banesë

777

4 years më parë

450€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65.74

Banesë

777

4 years më parë

300€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

6 years më parë

300€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

6 years më parë

88,500€

Shitet banese – Bregu i Diellit

Bregu i Diellit, Prishtinë

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

6 years më parë

88,500€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

6 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »