KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banese me qera në Aktash,Prishtine

Aktash, Prishtinë
320€

Përshkrimi

Banesa me Qira
– prishtine- lagjen aktash
-3 dhome gjumi
-1 dhome dite dhe kuzhina
– kati -4

Cmimi-320 1/muaji
Prona Plus -045534717

  • Adresa: Aktash, Prishtinë
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më September 18, 2018 at 12:21 pm

  • Çmimi: 320€
  • Sipërfaqja: 125 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

Labi
Labi

Enquire about this property

Similar Properties

760€

Banese ne lagjen Mat, 92m2 shitet

Xhamia Mati 1, Shaqir Ingrishta, Pristina

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 92

Banesë

777

3 months më parë

760€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 92

Banesë

777

3 months më parë

98,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 64

Banesë

777

3 years më parë

98,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 64

Banesë

777

3 years më parë

26,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 39.6

Banesë

Bastro

3 years më parë

26,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 39.6

Banesë

3 years më parë

200€

Banesë

777

1 year më parë

200€

Banesë

777

1 year më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »