KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banese me qera te parku i qytetit,Prishtine

Prishtina
250€

Përshkrimi

Banese me qera te lire te parku i qytetit dhe ka 78 m2 ne katin e pare,2 dhoma gjumi, sallon,kuzhinë ballkon banjo,korridor,çmimi 250 euro plus shpenzimet.
Kontakt
045 584 613
045 584 719
0037744760020 viber,WhatsApp
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: parku

Detajet

Përditësuar më August 11, 2020 at 7:19 pm

  • Çmimi: 250€
  • Sipërfaqja: 75 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

35,500€

m2: 40

Banesë

777

11 months më parë

35,500€

m2: 40

Banesë

777

11 months më parë

300€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 78

Banesë

777

2 years më parë

300€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 78

Banesë

777

2 years më parë

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 105.42

Banesë

777

2 years më parë

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 105.42

Banesë

777

2 years më parë

250€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

1 year më parë

250€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

1 year më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »