KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banese me qera në Lakrishtë, Prishtinë

Lakrishtë, Prishtinë
250€

Përshkrimi

Banesa i ka tri dhoma, kuzhine, banjo, dy terasa, gjithsej 80 m2,  ka 3 dhoma,kuzhine,banjo dhe 2 ballkona. E lire prej dates 3.06.2019.
Çmimi 250 euro ne muaj

Gjindet ne  katin 12, ne Lakrishte afer Pro Credit Bank

Bene edhe per studentë.

Kontakt : 045 584 613           045 584 719

metrobios@hotmail.com

 • Adresa: Lakrishtë, Prishtinë
 • Kodi Postar 10000
 • Në afërsi me: Lakrishtë

Detajet

Përditësuar më May 31, 2019 at 4:52 pm

 • Çmimi: 250€
 • Sipërfaqja: 80 m2
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji: Banesë
 • Statusi: Me qera

Shikimet

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

250€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

2 years më parë

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

2 years më parë

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 83

Banesë

777

3 years më parë

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 83

Banesë

3 years më parë

148,500€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 125

Banesë

777

1 year më parë

148,500€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 125

Banesë

1 year më parë

55,000€
55,000€

Bed: 1

Banesë

12 months më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

  Translate »