KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa me qera në Prishtinë, Mat

Shaqir Ingrishta, Prishtinë
200€

Përshkrimi

 

Metrobios shpall me qera banese ne Breg te Diellit , Mati 1

Banesa 1dhome dhe 1 sallon me kuzhine dhe nje banjo
Gjithsej 65m2

Çmimi 200 euro

Na kontaktoni
045 584 613
045 584 719

metrobios@hotmail.com

METROBIOS

  • Adresa: Shaqir Ingrishta, Prishtinë
  • Shteti: XK

Detajet

Përditësuar më January 21, 2019 at 6:10 pm

  • Çmimi: 200€
  • Sipërfaqja: 60 m2
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

220€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

5 years më parë

220€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

5 years më parë

250€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

4 years më parë

250€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

4 years më parë

880€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 88.86

Banesë

777

5 years më parë

880€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 88.86

Banesë

777

5 years më parë

350€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 79

Banesë

777

5 years më parë

350€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 79

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »