KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesë me qera – Parku i Qytetit

Prishtina
280€

Përshkrimi

3 dhoma gjumi

banjo

terrace

280 euro – muaji/afatgjate

350 eur afatshkurter.

me shpenzime perpos nxemjes dhe rrymes

  • Adresa: Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: parku

Detajet

Përditësuar më May 31, 2019 at 1:20 pm

  • Çmimi: 280€
  • Sipërfaqja: 110 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

110,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 66

Banesë

777

5 years më parë

110,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 66

Banesë

777

5 years më parë

97,000€

Shitet banesa ne rr B

Rruga B. Prishtine

Dhoma: 2m2: 1

Banesë

Labi

5 years më parë

97,000€

Dhoma: 2m2: 1

Banesë

5 years më parë

78,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 72

Banesë

777

3 years më parë

78,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 72

Banesë

777

3 years më parë

760€

Banese ne lagjen Mat, 92m2 shitet

Xhamia Mati 1, Shaqir Ingrishta, Pristina

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 92

Banesë

777

2 years më parë

760€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 92

Banesë

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »