KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesë në Fushë Kosovë, ndërtim i ri

Rruga Dardania p.n, Fushe Kosove, Dardania, Fushë Kosovë 12000
470€

Përshkrimi

Metrobios shpallë në shitje banesat, ndërtim i ri në Fushë Kosovë, lokacion mjaft i mirë për banim.

Banesa ka 113.2 m2

Me qëndrim ditor,kuzhinë dhe tryezari,3 dhoma gjumi,korridor,banjo,wc,shpajz,2 ballkona.

Ne katin 1-520 eur /m2

Ne katin 4-500 eur /m2

Ne katin 8-470 eur/m2

Objekti ka leje ndërtimi

Noterizohet.

Kontakt

045584613

045584719

Metrobios@hotmail.com

 

  • Adresa: Rruga Dardania p.n, Fushe Kosove, Dardania, Fushë Kosovë 12000
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Kodi Postar 12000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më April 24, 2018 at 1:41 pm

  • Çmimi: 470€
  • Sipërfaqja: 113.2 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Ndërtim i ri

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

760€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

2 years më parë

760€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

2 years më parë

700€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 117

Banesë

777

2 years më parë

700€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 117

Banesë

777

2 years më parë

230€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

3 years më parë

230€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

3 years më parë

220€

Banese me qera ne breg të diellit

Bregu i Diellit, Prishtina

Bed: 1Banjo: 1m2: 53

Banesë

777

2 years më parë

220€

Bed: 1Banjo: 1m2: 53

Banesë

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »