KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banese ne shitje ,ndertim i ri dhe kualitativ ne Fushe Kosove

Fushë Kosovë
470€

Përshkrimi

-Shitet banesa prej 95m2 , kati- 1 në Fushekosovë,afer rruges Dardania.
Çmimi-470 euro/m2
1.Sallon me kuzhine
2.dhoma gjumi 
-Banjo
-Ballkon
-depo

045 584 613            045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Fushë Kosovë
  • Kodi Postar Kosova
  • Në afërsi me: rruga Dardania

Detajet

Përditësuar më May 14, 2019 at 10:31 am

  • Çmimi: 470€
  • Sipërfaqja: 95 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Viti i ndërtimit: 2019
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

820€

Banesa me keste

Enver Maloku, Prishtina

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 82.95

Banesë

777

3 years më parë

820€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 82.95

Banesë

777

3 years më parë

40,940€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 89

Banesë

777

3 years më parë

40,940€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 89

Banesë

777

3 years më parë

50,400€

Bed: 1Banjo: 1m2: 63

Banesë

777

11 months më parë

50,400€

Bed: 1Banjo: 1m2: 63

Banesë

777

11 months më parë

950€

Banese ne shitje lagj e muhaxhereve, Kulla

Mahalla e Muhaxherëve, Prishtinë

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 115

Banesë

777

2 years më parë

950€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 115

Banesë

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »