KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shiten banesat ne kompleksin Eliza,nga Cima construction – Fushe Kosove

Fushë Kosovë
4€

Përshkrimi

Shiten banesat ne kompleksin Eliza,nga Cima construction,Fushë Kosovë.
Ne objektin A dhe B
1. ,Banesa me 116.35 m2, kati 4 ,
2.,Banesa me 89.82 m2, kati 2,
3.,Banesa me 89.72 m2, kati 2, 
4.,Banesa me 88.45 m2 ,kati 4 ,
5.,Banesa me 85.74 m2 ,kati 5,
1., Banesa me 87.54 m2,kati 6,
2., Banesa me 87.54 m2,kati 1,
3., Banesa me 91.17 m2 ,kati 3,
4., Banesa me 61.57 m2,kati 2,
5.,Banesa me 97.78 m2, kati 1,
Çmimi promocional
Ju lutem na kontaktoni per detaje tjera
045 584 613
045 584 719
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Fushë Kosovë
  • Kodi Postar 12000
  • Në afërsi me: Cima

Detajet

Përditësuar më June 25, 2019 at 9:58 pm

  • Çmimi: 4€
  • Sipërfaqja: 90 m2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

900€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 106

Banesë

777

3 years më parë

900€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 106

Banesë

777

3 years më parë

170€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 91

Banesë

777

5 years më parë

170€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 91

Banesë

777

5 years më parë

850€
850€

Dhoma: 2

Banesë

777

4 years më parë

60,000€

Bed: 1m2: 50

Banesë

777

5 years më parë

60,000€

Bed: 1m2: 50

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »