KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banese ne shitje ne Fushe Kosove

Fushë Kosovë
55,000€

Përshkrimi

Ofrohet për shitje banesa ne Fushë Kosovë me sipërfaqe 107m2
ne katin e 8
sallon me kuzhinë, 3 dhoma gjumi, banjo, (shpajz), korridor dhe ballkon.
Është e regjistruar ne kadastër, ka fletën poseduese
Çmimi -55000e me mobilje

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Fushë Kosovë
  • Kodi Postar 12000
  • Në afërsi me: Dardania str.

Detajet

Përditësuar më March 18, 2019 at 9:36 pm

  • Çmimi: 55,000€
  • Sipërfaqja: 107 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

75,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 69

Banesë

777

6 months më parë

75,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 69

Banesë

777

6 months më parë

300€

Banes me qera ne Dardani te Santea

AM PM - Caffe "Santea", Bulevardi Bill Klinton, Pristina

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

2 years më parë

300€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

2 years më parë

700€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 86

Banesë

777

4 years më parë

700€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 86

Banesë

777

4 years më parë

48,800€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 89

Banesë

777

5 years më parë

48,800€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 89

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »