KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banese ne shitje ne lagjen e spitalit ,Muharrem Fejza street.Prishtina

Muharrem Fejza, Prishtina
750€

Përshkrimi

Banesa ne shitje prej 68m2
-prishtine- mati -1 rr muharrem fejza
– kati-5
-1 dhoma gjumi
-1 dhome dite
-1 kuzhine
Cmimi-750euro 1/m2

Cmimi i mobiljev dhe kuzhines 5000euro

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Muharrem Fejza, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Lagjja e Spitalit

Detajet

Përditësuar më July 9, 2019 at 2:17 pm

  • Çmimi: 750€
  • Sipërfaqja: 68 m2
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

350€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 115

Banesë

777

3 years më parë

350€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 115

Banesë

777

3 years më parë

86,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

5 years më parë

86,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

5 years më parë

36,000€

Bed: 1Banjo: 1

Banesë

777

4 years më parë

36,000€

Bed: 1Banjo: 1

Banesë

777

4 years më parë

210,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 90

Banesë

777

5 years më parë

210,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 90

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »