KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banese me dy dhoma gjumi ne Dardani kati 3

Dardania, Prishtina
70,000€

Përshkrimi

Banesa gjendet në Dardani përballe shkollës fillore ,Dardania,ndodhet në katin e 3-të, ka lift dhe pamje nga shkolla, ndodhet në një superlokacion sepse shkollën e ka 1 minutë në këmbë dhe e ka parkun për fëmijë si dhe është mjaftë e qetë për banim.
Banesa ka këtë renditje:
1 Kuzhine, 1 Sallon
1 Dhomë të fjetjes
1 Banjo
1 Ballkon

50.5 m2

Çmimi 70.000 eur

045 584 613

045  584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Dardania, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Dardani

Detajet

Përditësuar më October 11, 2019 at 10:14 pm

  • Çmimi: 70,000€
  • Sipërfaqja: 50.5 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

250€

Banese me qera në lagj e spitalit

Lagja e Studentëve, Prishtina

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

Sab

5 years më parë

250€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

Sab

5 years më parë

550€

Banesë

777

3 years më parë

550€

Banesë

777

3 years më parë

750€

Dhoma: 2Banjo: 2

Banesë

777

3 years më parë

750€

Dhoma: 2Banjo: 2

Banesë

777

3 years më parë

800€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 109

Banesë

777

3 years më parë

800€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 109

Banesë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »