KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Depo me Pllac ne shitje ne Prishtine,

Prishtina
15,000€

Përshkrimi

Ne shitje Pllaci me depo dhe zyre ,I gatshem per veprimtari te ndryshme, sidomos per material ndertimor.Ka infrastrukturë te nevojshme dhe pajisje kamera

Çmimi 15000 eur/ari.

Diskutohet pak.

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

 

  • Adresa: Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Bunari i Hajratit

Detajet

Përditësuar më July 18, 2019 at 10:20 am

  • Çmimi: 15,000€
  • Sipërfaqja: 1000 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 1000 m2
  • Lloji: Objekt
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

5,000€

m2: 1000

Objekt

777

3 years më parë

5,000€

m2: 1000

Objekt

777

3 years më parë

470,000€

m2: 1000

Objekt

777

3 years më parë

470,000€

m2: 1000

Objekt

777

3 years më parë

5,000€

Objekt me qera ne Prishtine

Bregu i Diellit, Pristina

Dhoma: 9Banjo: 3m2: 500

Objekt

777

4 months më parë

5,000€

Dhoma: 9Banjo: 3m2: 500

Objekt

777

4 months më parë

m2: 1

Objekt

Agastra

3 years më parë

m2: 1

Objekt

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »