KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Objekt per shitje ose me qera , 2000 m2,10 ari truall

Çagllavicë
1€

Përshkrimi

Objekt per shitje ose me qera , 2000 m2 objekt komplet i ka,jane dy objekte njeri 1300 m2 dhe tjetri 700 m2
10 ari toke,Ne Prishtine ,Cagllavice,
Ndersa me qira 4 euro metri katror, komplet ose vetem
Ndertesa re e cila i ka 1300 m2,
Çmimi me marreveshje
Na kontaktoni
045 584 613
045 584 719
0037744 760020 viber,WhatsApp
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Çagllavicë
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Baumarket

Detajet

Përditësuar më August 13, 2020 at 1:40 pm

  • Çmimi: 1€
  • Sipërfaqja: 2000 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 10 m2
  • Lloji: Objekt
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

5,000€

Objekt me qera ne Prishtine

Bregu i Diellit, Pristina

Dhoma: 9Banjo: 3m2: 500

Objekt

777

2 years më parë

5,000€

Dhoma: 9Banjo: 3m2: 500

Objekt

777

2 years më parë

1,050€

m2: 420

Objekt

777

5 years më parë

1,050€

m2: 420

Objekt

777

5 years më parë

5,000€

m2: 1000

Objekt

777

5 years më parë

5,000€

m2: 1000

Objekt

777

5 years më parë

470,000€

m2: 1350

Objekt

777

5 years më parë

470,000€

m2: 1350

Objekt

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »