KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Dy lokale me qera ne Prishtine,zona qender

Qendra, Prishtinë
1,000€

Përshkrimi

Prishtine ne zonen qender

Dy lokale me qera;

-Njeri ka 90 m2 me oborr 100 m2,poashtu ka edhe podrumin 100 m2 dhe 2 wc.Çmimi 2000 eur ne muaj

-Tjetri ka 90 m2 me nje Wc.Çmimi 1000 eur ne muaj

Kontakto;

045 584 613   ; 045 584 719

metrobios@hotmail.com

METROBIOS

 

  • Adresa: Qendra, Prishtinë
  • Qyteti: PrishtinëPrishtine
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më February 23, 2018 at 12:12 am

  • Çmimi: 1,000€
  • Sipërfaqja: 90 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 100 m2
  • Banjo: 3
  • Lloji: Lokal
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

8,500€

Lokal

777

5 years më parë

8,500€

777

5 years më parë

200€

m2: 18

Lokal

777

5 years më parë

200€

m2: 18

Lokal

777

5 years më parë

200€

Banjo: 2m2: 80

Lokal

777

4 years më parë

200€

Banjo: 2m2: 80

Lokal

777

4 years më parë

1,500€

m2: 92

Lokal

777

3 years më parë

1,500€

m2: 92

Lokal

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »