KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa 3 dhoma gjumi me qera ne Arbëri, Prishtine

Arberi, Pristina
650€

Përshkrimi

Leshohet me qera banesa në lagjen Arbëria( ish Dragodan),ne afersi te komunes se re. Eshte me 3 dhoma gjumi, 2 banjo,korridor, ballkon,garazhe dhe eshte bukur e mobiluar.

Çmimi 650 eur/muaj

045 584 613 ; 044 8884 22 ; 045 584 719

0037744760020 viber,WhatsApp

metrobios@hotmail.com

 • Adresa: Arberi, Pristina
 • Kodi Postar 10000
 • Në afërsi me: Arberi,afer komuna e re
 • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më November 20, 2020 at 6:55 pm

 • Çmimi: 650€
 • Sipërfaqja: 115 m2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • Garazha: 1
 • Lloji: Banesë
 • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

849€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 110.6

Banesë

777

5 years më parë

849€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 110.6

Banesë

777

5 years më parë

185,000€

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 143

Banesë

777

3 years më parë

185,000€

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 143

Banesë

777

3 years më parë

32,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 46

Banesë

777

4 years më parë

32,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 46

Banesë

777

4 years më parë

58,700€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

5 years më parë

58,700€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »