KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Leshohet lokali me qera ne Prishtine lagja Bregu i diellit.

Bregu i Diellit, Prishtina
600€

Përshkrimi

Lokal i përshtatshëm për veprimtari te ndryshme, ne lagjen Bregu i diellit pranë banesave të bardha.Ka hapsirë prej 90 m2,dhe mund t’i shfrytëzohet terraca.

Çmimi 600 eur /muaj

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Bregu i Diellit, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Bregu i Diellit

Detajet

Përditësuar më June 29, 2019 at 7:11 am

  • Çmimi: 600€
  • Sipërfaqja: 90 m2
  • Lloji: Lokal
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

200€

m2: 30

Lokal

777

4 years më parë

200€

m2: 30

Lokal

777

4 years më parë

9€

Lokal me qera ne Prishtine

Prishtina, Pristina District

m2: 800

Lokal

777

5 years më parë

m2: 800

Lokal

777

5 years më parë

400€

m2: 85

Lokal

777

4 years më parë

400€

m2: 85

Lokal

777

4 years më parë

270€

Lokal

777

2 years më parë

270€

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »