KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Lëshohet me qira (për zyre)

700€

Përshkrimi

Lëshohet me qira (për zyre) banesa me sipërfaqe 82.09m² e cila ndodhet në Tophane, tek kompleksi Durguti në katin e 13-të 🌆. Banesa është funksionale dhe posedon: 2 dhoma 2 banjo 1 ballkon 1 shpajz Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike nën dysheme. Gjithashtu ndërtesa ka ashensor si dhe hapësirë të mjaftueshme parkingu.

Adresa

Detajet

Përditësuar më February 25, 2023 at 1:49 pm

  • Çmimi: 700€
  • Sipërfaqja: 82.09 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 82 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

Liridon
Liridon

Enquire about this property

Similar Properties

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 84

Banesë

777

3 years më parë

750€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 84

Banesë

777

3 years më parë

18,800€

m2: 21

Banesë

777

5 years më parë

18,800€

m2: 21

Banesë

777

5 years më parë

220€

Banese me qera ne breg të diellit

Bregu i Diellit, Prishtina

Bed: 1Banjo: 1m2: 53

Banesë

777

5 years më parë

220€

Bed: 1Banjo: 1m2: 53

Banesë

777

5 years më parë

60,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 63

Banesë

777

4 years më parë

60,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 63

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »