KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitët banesa në Dardani, Prishtinë afër restorantit Villa natyra.

Dardania, Prishtina
300,000€

Përshkrimi

Shitët banesa në Dardani, Prishtinë afër restorantit Villa natyra.

Banesa është ndërtim I vjetër dhe është në katin përdhesë, komplet ndërtesa është 3 katëshe e lartë, ka 140 m² neto, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 dhomë pritje, 1 kuzhinë dhe 3 koridore.

Oborri është në shfrytzim të banesës dhe posedon një lokal posht sajë prej 40 m² siq mund ta shihni në foto, është shum e përshtatshme për biznes.

Ka dy hymje, një hymje nga ndërtesa dhe një hymje e veqant.

Ka nxemje qëndrore, pushimore, kopsht, ballkon, shteg në oborr dhe parking rrugorë.

Të gjitha dokumentat e pronësisë janë në rregull.

Banesa është e mobiluar tërsisht, ka në shfrytzim të gjithë pjesën e përparme dhe ka PARKING PRIVAT.

Ka qasje nga të dy rruget para dhe prapa ndërtesës ku është hymja e banorëve të ndërtesës.

Ka pamje dhe kopshte në të dy anët.

Pranohët nga bankat si hipotekë në rast të blerjes me kredi.

Qmimi I shitjes 300,000 €.

Kontaktoni në tel / “Viber”: +383 49 550 126

ID e shpalljes: 3

Likuiditeti patundshmëri

http://fb.com/Likuiditeti

  • Adresa: Dardania, Prishtina
  • Në afërsi me: Dardani

Detajet

Përditësuar më April 16, 2019 at 11:23 am

  • Çmimi: 300,000€
  • Sipërfaqja: 140 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

Shpëtim Bici
Shpëtim Bici
+38349550126
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

32,000€

Dhoma: 2Banjo: 1

Banesë

777

5 years më parë

32,000€

Dhoma: 2Banjo: 1

Banesë

777

5 years më parë

280€

Banesë

777

4 years më parë

280€

Banesë

777

4 years më parë

300€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

5 years më parë

300€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

5 years më parë

75,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 69

Banesë

777

2 years më parë

75,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 69

Banesë

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »