KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Leshohet shtepia me qera e dedikuar per Qerdhe , ne lagjen Bregu i diellit

Bregu i Diellit, Pristina
0000

Përshkrimi

Lëshohet shtëpia me qira e dedikuar për Qerdhe.
,plotëson të gjitha kushtet për të zhvilluar veprimtarinë për institucion parashkollor ( Qerdhe).
Gjendet në lagjen Bregu i Diellit – Prishtinë afër shkollës fillore ” Iliria “.
Posedon 250 m2 hapsirë me dy kate,
sistemin e nxemjes qendrore,
Sistemin e ujit 24 orë,
Hapsirë të mjaftueshme për parking si dhe kopshtin e pasuruar për këtë veprimtari.
Hapsira e oborrit se bashku me objekt janë 11 Ari.
Ka qasje në rrugën kryesore
• Presim të interesuarit serioz!
• Çmimi sipas marrveshjes!
Kontaktoni
045 584 613
045 584 719
0037744760020 viber,WhatsApp
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Bregu i Diellit, Pristina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Bregu i Diellit

Detajet

Përditësuar më August 8, 2020 at 9:25 am

  • Çmimi: 0000
  • Sipërfaqja: 250 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 1
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

220,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 270

Shtëpi

777

6 years më parë

220,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 270

Shtëpi

777

6 years më parë

300,000€

m2: 400

Shtëpi

777

2 years më parë

300,000€

m2: 400

Shtëpi

777

2 years më parë

350,000€

Shitet shtepi ne Prishtine,zona qender

Mahalla e Muhaxherëve, Prishtinë

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 400

Shtëpi

777

5 years më parë

350,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 400

Shtëpi

777

5 years më parë

250,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 320

Shtëpi

777

4 years më parë

250,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 320

Shtëpi

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »