KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet shtepi ne Prishtine

Veternik
455,000€

Nën Listuar

Titulli Lloji Çmimi Dhoma Banjo Hapsira E DISPONUESHME

Shitet

Shtepi 455,000€ / Eur 9 5 800 m2

Përshkrimi

Metrobios shpall në shitje shtëpi në Prishtinë:

Shtëpia i ka 800m2, në truall 8.9 ari
Podrumi ka 130m2
Kati i parë: sallon, kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 shpajz, 1 dhomë për terje dhe lavatriqe
Kati i dytë: 5 dhoma gjumi (2 dhoma me banjo te integruara), 1 banjo e përbashkët
Kati i tretë: sallon 200m2, 3 dhoma gjumi, 1 banjo
Dokumentacion të rregulltë
Çmmi 455.000 eur
Na kontaktoni: 045 584 613 : 045 584 719
metrobios@hotmail.com

METROBIOS

 • Adresa: Veternik
 • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më February 28, 2018 at 5:15 pm

 • Çmimi: 455,000€
 • Sipërfaqja: 800 m2
 • Sipërfaqja e tokës: 800 m2
 • Dhoma: 9
 • Banjo: 6
 • Garazha: 2
 • Viti i ndërtimit: 2010
 • Lloji: Shtëpi
 • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

900€

Dhoma: 3Banjo: 3m2: 210

Shtëpi

777

5 years më parë

900€

Dhoma: 3Banjo: 3m2: 210

Shtëpi

777

5 years më parë

180€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 150

Shtëpi

777

5 years më parë

180€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 150

Shtëpi

777

5 years më parë

125,000€

m2: 180

Shtëpi

777

3 years më parë

125,000€

m2: 180

Shtëpi

777

3 years më parë

155,000€

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 400

Shtëpi

777

5 years më parë

155,000€

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 400

Shtëpi

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »