KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Leshoj me qira banesen, Muhaxheret Prishtine

Mahalla e Muhaxherëve, Prishtina
500€

Përshkrimi

Leshoj me qira banesen,
– 110m2
– kati dytë,
– 1 kuzhin, dhe sallon,
– 3 dhoma gjumi 
Garazha dhe depo

Muhaxhert-Prishtinë. . Çmimi 500€.

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Mahalla e Muhaxherëve, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Mahalla e Muhaxherëve

Detajet

Përditësuar më June 15, 2019 at 11:18 pm

  • Çmimi: 500€
  • Sipërfaqja: 110 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

Banesë në Fushë Kosovë, ndërtim i ri

Rruga Dardania p.n, Fushe Kosove, Dardania, Fushë Kosovë 12000

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 113.2

Banesë

777

5 years më parë

470€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 113.2

Banesë

777

5 years më parë

240€

Bed: 1Banjo: 1m2: 54

Banesë

777

2 years më parë

240€

Bed: 1Banjo: 1m2: 54

Banesë

777

2 years më parë

48,400€

Banesë

777

3 years më parë

48,400€

Banesë

777

3 years më parë

57,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 68

Banesë

777

2 years më parë

57,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 68

Banesë

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »