KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje afer Rruges C

Pristina
80,635€

Përshkrimi

Banesa ne shitje afer rruges c dhe lagjes kodrina

ajo ka ; * korridor * sallon  * kuzhine * ballkon *2 dhoma gjumi * banjo dhe * WC

eshte 81.45 m2

qmimi per m2 – 990 eur

METROBIOS nr kontaktues ;

044 760 020 / 045 584 613

  • Adresa: Pristina
  • Kodi Postar 10000

Detajet

Përditësuar më November 30, 2023 at 12:30 pm

  • Çmimi: 80,635€
  • Sipërfaqja: 81.45 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Tè dhëna të tjera

  • BANESA NE SHITJE AFER RRUGES C: BANESA NE SHITJE

Shikimet

Kontakto

SRE
SRE

Enquire about this property

Similar Properties

639€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 88

Banesë

777

5 years më parë

639€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 88

Banesë

777

5 years më parë

29,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

4 years më parë

29,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

4 years më parë

850€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 93

Banesë

777

4 years më parë

850€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 93

Banesë

777

4 years më parë

59,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

4 years më parë

59,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »