KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Lokal me qera Fushe Kosove

300€

Përshkrimi

Metrobios shpall me qera lokal ne Fushe Kosove

Lokali eshte 55m2
1 banjo
Gjendet ne rrugen kryesore dhe mjafte artaktiv per biznes
Çmimi 300 euro
Na kontaktoni:
045 584 719
045 584 613

metrobios@hotmail.com

METROBIOS

Adresa

  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më September 19, 2020 at 7:28 pm

  • Çmimi: 300€
  • Lloji: Lokal
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

Banjo: 1m2: 106

Lokal

777

3 years më parë

Banjo: 1m2: 106

Lokal

777

3 years më parë

m2: 45

Lokal

777

2 years më parë

m2: 45

Lokal

777

2 years më parë

350€

Lokal 115 m2 ,me qera ne Prishtine 350 eur.

Mahalla e Muhaxherëve, Prishtinë

Banjo: 2m2: 115

Lokal

777

2 years më parë

350€

Banjo: 2m2: 115

Lokal

777

2 years më parë

1,300€

m2: 80

Lokal

777

2 years më parë

1,300€

m2: 80

Lokal

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »