KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shiten dy lokale ndertim I ri ne Velani

Velania, Prishtinë
1,450€

Përshkrimi

Shiten dy lokale ne Velani,mbi park in e qytetit ndertim i ri dhe ne proces te ndertimit,me leje ndertimi,

Njeri ka 68.6 m2 dhe tjetri 68.6 m2.

Pronesia bartet te noteri.

Çmimi 1450 eur/m2

Kontakt

045584613

045584719

metrobios@hotmail.com

 

  • Adresa: Velania, Prishtinë
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më November 2, 2018 at 9:43 pm

  • Çmimi: 1,450€
  • Sipërfaqja: 68.6 m2
  • Banjo: 1
  • Lloji: Lokal
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

250€

Banjo: 4m2: 85

Lokal

777

6 years më parë

250€

Banjo: 4m2: 85

Lokal

777

6 years më parë

270€

Lokal

777

4 years më parë

270€

777

4 years më parë

1,000€

m2: 200

Lokal

Sab

6 years më parë

1,000€

m2: 200

Lokal

Sab

6 years më parë

1,350€

m2: 185

Lokal

777

1 year më parë

1,350€

m2: 185

Lokal

777

1 year më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »