KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Lokal me qera në Emshir

Kalabria, Prishtinë
800€

Përshkrimi

Leshohet me qera lokali ne lagjen Emshir ,Kalabri.

Ka 116 m2 me pamje ne te dyja anet e rruges, mjaft funksional per çfaredo veprimtarie afariste.Me 2 banjo.Ka mundesi edhe te kerkohet leje per terracen me 70 m2.Eshte I pajisur me zerim te integruar,si dhe pajisje tjera te sigurise.

Çmimi 800 eur/muaj

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

 

  • Adresa: Kalabria, Prishtinë
  • Në afërsi me: Kalabria

Detajet

Përditësuar më February 21, 2019 at 7:30 am

  • Çmimi: 800€
  • Sipërfaqja: 116 m2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

3,000€

në 03 ditë paratë në llogarinë tuaj

Ferdulac, Route de Givisiez, Corminboeuf, Suisse

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 32

Banesë

ferdinand13

4 years më parë

3,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 32

Banesë

4 years më parë

800€

Dhoma: 3Banjo: 3m2: 108.39

Banesë

777

3 years më parë

800€

Dhoma: 3Banjo: 3m2: 108.39

Banesë

777

3 years më parë

200€

Banesa me qera në Prishtinë, Mat

Shaqir Ingrishta, Prishtinë

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

3 years më parë

200€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

3 years më parë

440€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

3 years më parë

440€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »