KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet banesë në Veternik Prishtinë

Prishtina
690€

Përshkrimi

Shes banesen ne Prishtine Veternik permbi Spitalin Amerikan .
kati 6 : banesa posedon 88 m2 :
renditja ” sallon me kuzhin + ballkon # 2 dhoma gjumi # koridor # 2 banjo ..
Objekti posedon 2 lifta , ndertusi esht nje kompani serioze ku ka ndertu disa objekte ne Prishtine dhe Ferizaj * Ingjinieringu :
Objekti esht afer perfundimit ky esht objekti 2 objekti 1 ka perfunduar dhe kam postuar disa foto si dot duket banesa kur perfundon ..
Qmimi : 690 euro m2 pranojm vetur deri 20 mi euro tjerat kesh . Vetura te jet qmim tregut .
Kontrata e baneses behet te Noteri .
Tel ose viber

045584613

045584719

 

  • Adresa: Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më October 11, 2018 at 8:45 pm

  • Çmimi: 690€
  • Sipërfaqja: 88 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

77,800€

Bed: 1Banjo: 1m2: 64

Banesë

777

6 years më parë

77,800€

Bed: 1Banjo: 1m2: 64

Banesë

777

6 years më parë

72,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 61.7

Banesë

777

6 years më parë

72,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 61.7

Banesë

777

6 years më parë

49,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 89

Banesë

777

5 years më parë

49,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 89

Banesë

777

5 years më parë

750€

Banesë

777

3 years më parë

750€

Banesë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »