KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Lokal me qera ne Prishtine, afer parkut

Prishtina
200€

Përshkrimi

Leshohet lokali me qera ne Prishtine, ne afersi te parkut te qytetit .

-Lokali 50 m2 ,220 eur/muaj si dhe

– Podrumi per lokal 80 m2 ,200 eur/muaj

Ose mund te merren te dyja

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Parku i qytetit

Detajet

Përditësuar më February 26, 2020 at 8:42 pm

  • Çmimi: 200€
  • Sipërfaqja: 80 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 50 m2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Lokal
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

200€/200

Banjo: 1m2: 45

Lokal

777

4 years më parë

200€/200

Banjo: 1m2: 45

Lokal

777

4 years më parë

250€

Banjo: 4m2: 85

Lokal

777

3 years më parë

250€

Banjo: 4m2: 85

Lokal

777

3 years më parë

2,800€

Lokal me qera ne Prishtine

Ulpianë, Prishtina, Pristina District

m2: 280

Lokal

777

4 years më parë

2,800€

m2: 280

Lokal

777

4 years më parë

600€

m2: 90

Lokal

777

2 years më parë

600€

m2: 90

Lokal

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »