KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

lokal ne shitje ne lagjen Arberia

Arberi, Prishtina
2,600€

Përshkrimi

Lokal ne shitje ne lagjen Arberia, lokacion mjaft atraktiv, ne dalje te rruga e Arberise dhe me pamje nga qyteti.
Lokali ka 370 m2 dhe eshte me lartesi 5m.I pershtatshëm per ndonje restorant luksoz ose ndonje veprimtari tjeter afariste.
Çmimi 2600 eur /m2
045 584 613
045 584 719
0037744760020 viber,WhatsApp
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Arberi, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Arberi

Detajet

Përditësuar më June 22, 2020 at 11:15 am

  • Çmimi: 2,600€
  • Lloji: Lokal
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

Banjo: 6m2: 311

Lokal

PentHouse

3 years më parë

Banjo: 6m2: 311

Lokal

3 years më parë

3,610€

Lokali leshohet me qera

Parku i qytetit, Prishtine

Banjo: 2m2: 361

Lokal

777

3 years më parë

3,610€

Banjo: 2m2: 361

Lokal

777

3 years më parë

350€

m2: 80

Lokal

777

2 years më parë

350€

m2: 80

Lokal

777

2 years më parë

115,000€

m2: 82

Lokal

777

6 months më parë

115,000€

m2: 82

Lokal

777

6 months më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »