KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Lokal me qera te parku ,Prishtinë

Prishtina
500€

Përshkrimi

Leshohet lokali me 100 m2 ,ne afersi te Parkut ne Prishtine.Eshte i pershtatshëm per veprimtari te ndryshme, ka hapesire dhe lartesi dhe gjindet ne rruge .

Çmimi 500 eur/muaj

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Parku i qytetit

Detajet

Përditësuar më May 22, 2019 at 9:54 am

  • Çmimi: 500€
  • Sipërfaqja: 100 m2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Lokal
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

1,500€

m2: 92

Lokal

777

2 years më parë

1,500€

m2: 92

Lokal

777

2 years më parë

61,300€

Lokal ne shitje ne Prishtine

Mahalla e Muhaxherëve, Prishtina

Banjo: 1m2: 60

Lokal

777

3 years më parë

61,300€

Banjo: 1m2: 60

Lokal

777

3 years më parë

m2: 130

Lokal

777

12 months më parë

m2: 130

Lokal

777

12 months më parë

69,500€

Banjo: 1m2: 53

Lokal

777

5 years më parë

69,500€

Banjo: 1m2: 53

Lokal

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »