KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Lokale per afarizem dhe biznes per shitje dhe qera ne Veternik

Veternik, Prishtina
7€

Përshkrimi

Lokale per afarizem dhe biznes per shitje dhe qera ne Veternik, ndertim nga Konak,Prishtine.
Na kontaktoni per detaje
045 584 613
045 584 719

  • Adresa: Veternik, Prishtina
  • Në afërsi me: Veternik

Detajet

Përditësuar më July 2, 2019 at 10:18 am

  • Çmimi: 7€
  • Lloji: Lokal
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

700€

Zyre me qera

Qendra, Prishtinë

m2: 8

Lokal

Labi

3 years më parë

700€

m2: 8

Lokal

3 years më parë

1,700€

m2: 109

Lokal

777

8 months më parë

1,700€

m2: 109

Lokal

777

8 months më parë

350€

Banjo: 1m2: 85

Lokal

Emr

3 years më parë

350€

Banjo: 1m2: 85

Lokal

Emr

3 years më parë

500€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 125

Lokal

777

2 years më parë

500€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 125

Lokal

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »