KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

lokal ne shitje ose me qera ne lagjen Ulpiana

Ulpianë, Prishtina
520€

Përshkrimi

Lokal me qera ne lagjen Ulpiana,ne afersi te tregut dhe ish gjykates.
Lokali ka 80 m2 dhe eshte i pershtatshëm për veprimtari te ndryshme afariste.
Çmimi 520 eur/muaj
045 584 613
045 584 719
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Ulpianë, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Ulpianë

Detajet

Përditësuar më June 11, 2020 at 12:15 pm

  • Çmimi: 520€
  • Lloji: Lokal
  • Statusi: Me qera

Shikimet

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

300€

Banjo: 1m2: 21

Lokal

777

6 months më parë

Banjo: 1m2: 21

Lokal

6 months më parë

76,500€

m2: 28

Lokal

777

3 years më parë

76,500€

m2: 28

Lokal

3 years më parë

800€

m2: 180

Lokal

777

8 months më parë

m2: 180

Lokal

8 months më parë

350€

Lokal 115 m2 ,me qera ne Prishtine 350 eur.

Mahalla e Muhaxherëve, Prishtinë

Banjo: 2m2: 115

Lokal

777

2 years më parë

Banjo: 2m2: 115

Lokal

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

    Translate »