KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Lokal zyre ne shitje ne Premium group, qender Prishtine

Qyteza Pejton, Prishtinë
1,300€

Përshkrimi

Kompleksi banesor PREMIUM, ofron komplekse komerciale,hapesira per zyre , me dizajn mahnitës arkitektonik ndërtuar sipas standardeve më të avancuara Europiane. Një kompleks i cili shfrytëzon bukurinë e rrethinës së saj dhe është i përshtatshëm për personat me shije, stile dhe nevoja te ndryshme të jetës

Ju sigurojmë se ky Kompleks, me arkitekturën, dizajnin dhe funksionalitetin   e tij, rregullimin e ambientit përreth, me detajet më të imëta të përgatitura me përpikërinë më të madhe dhe me çmime te arsyeshme, që në start do t’i përmbush kërkesat Tuaja.

Kompleksi banesor PREMIUM, është vetëm një shëtitje e shkurtër ne kembe  larg nga hoteli Grand . Prej ku, me qetësinë dhe ajrin e pastër, nga veranda mund të shijosh shtrirjen e kryeqytetit.

Per ju ;Lokal per  zyre ne shitje ,ne pjesen e objektit komercial.

-Lokal,zyre 80 m2,,kati 9,

1300 eur /m2  plus T.V.Sh

Lokal,zyre 80 m2 ,kati 8,

1200 eur /m2  plus T.V.Sh

Kontakt

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Qyteza Pejton, Prishtinë
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Qyteza Pejton

Detajet

Përditësuar më October 3, 2019 at 7:23 am

  • Çmimi: 1,300€
  • Sipërfaqja: 80 m2
  • Lloji: Lokal
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

1,222€

bbbj

Maschwanden Affoltern ZH CH

m2: 20

Lokal

hashimthaqi

3 years më parë

1,222€

m2: 20

Lokal

3 years më parë

Lokal ne mahall te muhaxhereve ne shitje

Mahalla e Muhaxherëve, Pristina

m2: 133

Lokal

777

4 years më parë

m2: 133

Lokal

777

4 years më parë

1,222€

bbbj

Maschwanden Affoltern ZH CH

m2: 20

Lokal

hashimthaqi

3 years më parë

1,222€

m2: 20

Lokal

3 years më parë

170€

m2: 40

Lokal

777

5 years më parë

170€

m2: 40

Lokal

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »