KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shes lokalin në qendër të prishtines te sheshi Zahir Pajaziti

Sheshi Zahir Pajaziti, Prishtina
5,000€

Përshkrimi

Shes lokalin në qendër të prishtines te sheshi Zahir Pajaziti afër LC Waikiki.

Lokali është duke u ndërtuar, ka 60 m² dhe gjendët në katin përdhesë.

Qmimi 5,000 €/m².

Dokumentacioni në rregull.

Per qdo pyetje numri kontaktues Tel / “Viber”: +383 49 550 126

ID e shpalljes: 9

Likuiditeti patundshmëri

http://fb.com/Likuiditeti

  • Adresa: Sheshi Zahir Pajaziti, Prishtina

Detajet

Përditësuar më April 28, 2019 at 3:48 pm

  • Çmimi: 5,000€
  • Sipërfaqja: 60 m2
  • Lloji: Lokal
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

Shpëtim Bici
Shpëtim Bici
+38349550126
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

240,000€

Banjo: 1m2: 92.5

Lokal

777

5 years më parë

240,000€

Banjo: 1m2: 92.5

Lokal

777

5 years më parë

1,222€

bbbj

Maschwanden Affoltern ZH CH

m2: 20

Lokal

hashimthaqi

3 years më parë

1,222€

m2: 20

Lokal

3 years më parë

250€

m2: 60

Lokal

777

6 years më parë

250€

m2: 60

Lokal

777

6 years më parë

260€

Banjo: 1m2: 54

Lokal

777

5 years më parë

260€

Banjo: 1m2: 54

Lokal

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »