KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Lokale të reja me qera në lagjen Kalabri- Emshir

250€

Përshkrimi

Ofroj dy lakel me qera ne lagjen Kalabri -Emshir ,komplexi i banesave të Lesnes.

Lokalet  posedojn ngrohje qendrore dhe klimatizim

Lokali me 40 m2  qeraja 250 EU

Lokali me 60 m2  qeraja 300 EU

Kontakti : 044592132

Viber – WatsApp +38344592132

Adresa

Detajet

Përditësuar më December 3, 2021 at 11:08 pm

  • Çmimi: 250€
  • Lloji: Lokal
  • Statusi: Me qera

Karakteristikat

Shikimet

Kontakto

Uran
Uran

Enquire about this property

Similar Properties

1,200€

Banjo: 2m2: 250

Lokal

777

5 years më parë

1,200€

Banjo: 2m2: 250

Lokal

777

5 years më parë

2,200€

m2: 100

Lokal

777

3 years më parë

2,200€

m2: 100

Lokal

777

3 years më parë

240,000€

Banjo: 1m2: 92.5

Lokal

777

5 years më parë

240,000€

Banjo: 1m2: 92.5

Lokal

777

5 years më parë

36,000€

Banjo: 1m2: 32

Lokal

777

5 years më parë

36,000€

Banjo: 1m2: 32

Lokal

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »