KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Metrobios shpall me qera; Shtepi me 6 ari obbor

Çagllavicë
1,200€

Përshkrimi

Metrobios shpall me qera;
Shtepi me 6 ari obbor ,dhe me 3 dhoma gjumi 250 metra katror. Shtepia eshte erethuar me pisha mali me ajer te paster dhe plotesisht e renovuar dhe me nje plan unik siq shihet ne foto dhe video. cmimi i qeras eshte 1200 euro ne muaj derisa cmimi per shitje eshte 300 mije euro.
KONTAKT:
045 584 613
045 584 719
044 760 020
metrobios@hotmail.com

 • Adresa: Çagllavicë
 • Kodi Postar 13000
 • Në afërsi me: Çagllavicë

Detajet

Përditësuar më June 24, 2022 at 12:30 pm

 • Çmimi: 1,200€
 • Sipërfaqja: 250 m2
 • Sipërfaqja e tokës: 6 m2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Garazha: 1
 • Lloji: Shtëpi
 • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

350,000€

Shitet shtepi ne Prishtine,zona qender

Mahalla e Muhaxherëve, Prishtinë

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 400

Shtëpi

777

4 years më parë

350,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 400

Shtëpi

777

4 years më parë

371,000€

Dhoma: 12Banjo: 3m2: 450

Shtëpi

777

4 years më parë

371,000€

Dhoma: 12Banjo: 3m2: 450

Shtëpi

777

4 years më parë

149,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 270

Shtëpi

777

2 years më parë

149,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 270

Shtëpi

777

2 years më parë

450,000€

Dhoma: 3Banjo: 3m2: 261

Shtëpi

777

2 years më parë

450,000€

Dhoma: 3Banjo: 3m2: 261

Shtëpi

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »