KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shtepi me qera ne qender Prishtine, per afarizem

Prishtina
1,590€

Përshkrimi

Leshohet me qera shtepia ne Prishtine, qender. Ka 400 m2,dhe mjaft e pershtatshme per  afarizem,ndonje organizate te huaj apo vendore.

Kati 1;

Rreth 140 m2,Parahyrje,6 dhoma, (4 dhoma te medha).

Kati 2;

Parahyrja,banjo e madhe + wc,korridor,1kuzhine,4 dhoma te medha,
140 m2

Kati 3;

3dhoma ,korridor +banj e madhe,parahyrja,
100 m2+ 20 terrace

Nxemje qendrore me pellet,e shtruar dhe e rregulluar, e gatshme per sa I perket infrastrukturës.Ne disa dhoma ka kondicioner.Me ndriqim te mjaftueshem gjate tere dites,ka mundesi per pak vetura te parkohen rreth shtepise.

Çmimi 1590 eur /muaj

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

 

  • Adresa: Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Qendra

Detajet

Përditësuar më March 26, 2019 at 7:02 pm

  • Çmimi: 1,590€
  • Sipërfaqja: 400 m2
  • Dhoma: 13
  • Banjo: 4
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

230,000€

Dhoma: 6Banjo: 4m2: 420

Shtëpi

Shpëtim Bici

5 years më parë

230,000€

Dhoma: 6Banjo: 4m2: 420

Shtëpi

5 years më parë

87,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 185

Shtëpi

777

4 years më parë

87,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 185

Shtëpi

777

4 years më parë

180,000€

Dhoma: 6Banjo: 2m2: 230

Shtëpi

Sab

6 years më parë

180,000€

Dhoma: 6Banjo: 2m2: 230

Shtëpi

Sab

6 years më parë

450,000€

Dhoma: 8Banjo: 4m2: 400

Shtëpi

777

6 years më parë

450,000€

Dhoma: 8Banjo: 4m2: 400

Shtëpi

777

6 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »