KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Metrobios ua ofron banesat nga ndertuesi ,,Pozhegu brothers

Mahalla e Muhaxherëve, Prishtinë
1€

Përshkrimi

Ndërtesa e “Vatrës së Muhaxherëve” është në formë drejtkëndore, e lidhur me bërthamën vertikale në qendër të objektit. Ndërtesa ka etazhitet 2B+S+P+9, me qasje frontale për katet lartë, ndërsa anash ka rampën për qasje në garazh, në katet e bodrumeve.

TIPI B2 – 65.9 – Kati Suteren
Banesat e këtij tipi janë standarde të planifikuara dhe dizajnuara për familje deri në 4 antarë. Me pamje drejtë parkut të objektit, banesa ka perspektivë perfekte nga baza e suterenit me orientimin drejtë Perëndimit. E përbërë nga 2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe kuzhinën e bashkangjitur në dhomën e ditës, kjo banesë formon gjithsej 65.9m².

Sipërfaqja e banesës është:

Dhoma e ditës – 20.0m² dhe kuzhina 5.7m²

Banjo – 4.30m²

Dhoma e fjetjes – 10.5m²

Dhoma e fjetjes – 10.4m²

Ballkoni – 4.81m²

Çmimi:

Për metër katror: 1100 € / m²

Total: 72,490 € + fito garazh dhe depo FALAS!

Pjesëmarrja për blerje: 14,498 €

Këstet e pagesës përmes Raiffesien Leasing:

10 vite kësti mujore: 633 €

15 vite kësti mujore: 448 €

20 vite kësti mujore: 403 €

*Çmimi është i negociushëm nëse paguhet me para në dorë.

Metrobios

045 584 613

045 584 719

0038344760020 viber

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Mahalla e Muhaxherëve, Prishtinë
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Mahalla e Muhaxherëve

Detajet

Përditësuar më August 1, 2019 at 4:57 pm

  • Çmimi: 1€
  • Sipërfaqja: 65.59 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Garazha: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Video

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

70,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

4 weeks më parë

70,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

4 weeks më parë

m2: 69

Banesë

777

4 years më parë

m2: 69

Banesë

777

4 years më parë

40,000€

Banesë

777

6 months më parë

40,000€

Banesë

777

6 months më parë

36,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 47

Banesë

777

5 years më parë

36,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 47

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »