KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet banesë ne rrugen C,Prishtinë

Rruga Enver Maloku Prishtinë
650€

Përshkrimi

Shitet banesa ne Matin 1_ Prishtine .
Lokacioni : rruga C : ndertim i Hoxha invest Group , ndertimi me cilsori ne Prishtine . Banesa eshte ne ndertim e siper dhe pritet te perfundoje ne pranveren e vitit 2019 .
Banesa esht e pozicionuar kah Lindja me pamje impozante .. vend shum i mir per banim Gjindet ne katin e 7..
Banesa posedon 81m².
Cmimi : 650 euro 1/m2
045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Rruga Enver Maloku Prishtinë
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më October 12, 2018 at 6:45 pm

  • Çmimi: 650€
  • Sipërfaqja: 81 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

63,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 74

Banesë

777

5 years më parë

63,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 74

Banesë

777

5 years më parë

770€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65.7

Banesë

777

5 years më parë

770€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65.7

Banesë

777

5 years më parë

400€

Bed: 1Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

5 years më parë

400€

Bed: 1Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

5 years më parë

85,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 87.8

Banesë

777

5 years më parë

85,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 87.8

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »