KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Ne shitje banesa ne qender te Prishtines ,te cilesise se njohur..

Qendra, Prishtinë
12€

Përshkrimi

Banesa A – 11 11
Banesa moderne të ndërtuara sipas standardeve më të larta evropiane, me materiale dhe inventar të brendeve më të njohura

Planimetria
1. Qëndrimi ditor S=20.0 m2
2. Kuzhina S=8.0 m2
3. Dhoma e fjetjes S=10.9 m2
4. Dhoma e fjetjes S=12.5 m2
5. Koridori S=7.4 m2
6. Banjo S=4.2 m2
7. Logja S=3.8 m2
Total bruto S= 77.7 m2

Mundësitë e blerjes
Ofrojmë mundësi të shkëlqyeshme për blerje të banesave në kompleksin Prime Residence. Për informata dhe detaje: 045 584 613 ;045 584 719; 045 584 719;044 888422; 0037744760020 viber ,whatsapp.

metrobios@hotmail,com

  • Adresa: Qendra, Prishtinë
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Lakrishtë
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më September 16, 2020 at 4:47 pm

  • Çmimi: 12€
  • Sipërfaqja: 77.7 m2
  • Dhoma: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Ndërtim i ri

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

300€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 60

Banesë

Labi

6 years më parë

300€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 60

Banesë

6 years më parë

800€

Banesa ne shitje afer rruges B

Lagjja e Spitalit, Prishtina

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

4 years më parë

800€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

4 years më parë

850€

m2: 52.7

Banesë

777

5 years më parë

850€

m2: 52.7

Banesë

777

5 years më parë

103,500€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 113

Banesë

777

3 years më parë

103,500€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 113

Banesë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »