KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje ne kompleksin Leka,Mat

Lagjja e Spitalit, Pristina
1€

Përshkrimi

Banesa ne shitje ne lagjen e spitalit Prishtinë,me 93 m2,kati 7.

2 dhoma gjumi, 2banjo,depo,sallon,kuzhinë, tryezari,ballkon,

Kompleksi LEKA gjendet në Prishtinë, në lagjen Mati 1 në rrugën “Skënder Çeku” e cila ndodhet në afërsi të Shkollës “Pavarësia” dhe është projektuar të ketë qasje në rrugën “A”. Vendi i ndërtimit të këtij kompleksi është model edhe për qytetet tjera dhe shpërfaq kërkesat, dëshirën dhe nevojat e klientëve tanë për investime .

Çmimi promocional, na kontaktoni per detaje.

045 584 613

045 584 719,

,0037744760020 viber,WhatsApp

metrobios@hotmail.com

 

  • Adresa: Lagjja e Spitalit, Pristina
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më September 3, 2020 at 10:41 pm

  • Çmimi: 1€
  • Sipërfaqja: 93 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Tè dhëna të tjera

  • Depo:

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

94,800€

Dhoma: 2Banjo: 1

Banesë

777

3 years më parë

94,800€

Dhoma: 2Banjo: 1

Banesë

777

3 years më parë

440€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

4 years më parë

440€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

4 years më parë

78,000€

Dhoma: 2m2: 83

Banesë

777

4 years më parë

78,000€

Dhoma: 2m2: 83

Banesë

777

4 years më parë

680€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 83

Banesë

777

4 years më parë

680€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 83

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »