KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

objekt me qera ne rrugen Nena Tereze

14,000€

Përshkrimi

Objekt me qera ne rrugen Nena Terezë, Prishtine ne afersi te katedrales,lokacion mu ne qender.
Objekt i pershtatshëm per banka ,institucione,ambasada ,dhe organizata te ndryshme vendore apo te huaja.
Gjendja:
Bodrumi 300 m2,
Kati perdhese 230 m2,
Kati i pare 230 m2
Kati i dyte 230 m2
Ka gjenerator te rrymes, klimen air conditioning, nxemje qytetit dhe rezerve me nafte.
Çmimi 14000 eur/muaj
Kontakt
045 584 613
045 584 719
0037744760020 viber,WhatsApp

Adresa

  • Kodi Postar 10000

Detajet

Përditësuar më May 28, 2020 at 8:07 pm

  • Çmimi: 14,000€
  • Lloji: Objekt
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

5,950€

Banjo: 5m2: 5500

Objekt

Gezimi

4 years më parë

5,950€

Banjo: 5m2: 5500

Objekt

4 years më parë

250€

Leshohet me qera objekti

Dardhishte Kastriot

m2: 177

Objekt

777

4 years më parë

250€

m2: 177

Objekt

777

4 years më parë

1,100€

m2: 450

Objekt

777

1 year më parë

1,100€

m2: 450

Objekt

777

1 year më parë

470,000€

m2: 1000

Objekt

777

4 years më parë

470,000€

m2: 1000

Objekt

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »