KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Objekt me qera ,ne zemer te Prishtines

Qendra, Prishtina
11€

Përshkrimi

Metrobios real estate ,Ulpianë-Prishtinë
00383 45 584 613

00383 45 584 719
00383 44 760 020

Pershendetje,

Po ju bejme  oferten e objektit me qera   ne Qender Prishtine.

Oferta eshte me sa vijon:

Qmimi eshte 10.5 euro per 1m2 NETO (kesaj I shtohet edhe TVSH dhe tatimi mbi qirane sipas ligjeve ne fuqi).
Objekti eshte 5 Kate me nga 600 m2 perafersisht. (Ju dergojme skicat).
Kati 2 dhe 3 Jane te lidhur Galeri.
Hyrja e posaqme.
Te gjitha shpenzimet dhe obligimet tjera duke perfshire nga uji,rryma,mirmbajtja,ngrohja me termokos ,mbeturinat,servisimet e ndryshme neper zyra,etj..ju takojn ju si qiramarres.

Klimatizimi I hapsirave e cila eshte per 6 muaj vere(qilerat dhe servivimi tyre) eshte 1.2 euro per 1m2(ketu nuk perfshihen servivimi I pajiosjeve te mbrendeshme te zyrave).

Mirmbajtja e ashensoreve dhe hapsirave te perbashketa eshte 200 euro per 1kat(ketu bejne pjese edhe harxhimi rrymes se perbashket dhe mirmbajtja ashensoreve)

Verejtje:

Te gjitha ndryshimet shtese nga projekti jone e qe kerkohen sipas projektit tuaj jane investime te qirramarresit.
Me respekt,
S.D
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Qendra, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Qendra

Detajet

Përditësuar më May 14, 2019 at 2:23 pm

  • Çmimi: 11€
  • Sipërfaqja: 2900 m2
  • Lloji: Objekt
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

575,000€

m2: 1200

Objekt

777

5 years më parë

575,000€

m2: 1200

Objekt

777

5 years më parë

14,000€

777

4 years më parë

8€

m2: 1700

Objekt

777

5 years më parë

m2: 1700

Objekt

777

5 years më parë

12,000€

m2: 4500

Objekt

777

11 months më parë

12,000€

m2: 4500

Objekt

777

11 months më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »