KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Objekt me qera ne qender te Prishtines

Prishtinë
8€

Përshkrimi

Leshohet me qera objekti ne qender te Prishtines me 6 Kate dhe afer 1700 m2,I pershtatshem per çfaredo veprimtarie afariste. Me marreveshje mund te rregullohet brenda sipas kerkeses suaj.

Çmimi sipas marreveshjes

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Prishtinë
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Qendra

Detajet

Përditësuar më March 17, 2019 at 8:10 am

  • Çmimi: 8€
  • Sipërfaqja: 1700 m2
  • Lloji: Objekt
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

m2: 1

Objekt

Agastra

5 years më parë

m2: 1

Objekt

5 years më parë

5,950€

Banjo: 5m2: 5500

Objekt

Gezimi

6 years më parë

5,950€

Banjo: 5m2: 5500

Objekt

6 years më parë

1,100€

m2: 400

Objekt

777

3 years më parë

1,100€

m2: 400

Objekt

777

3 years më parë

8€

m2: 840

Objekt

777

3 years më parë

m2: 840

Objekt

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »