KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Penthouse modern me qera ne Prishtine, qendra

Qendra, Pristina
1,200€

Përshkrimi

Penthouse ka 101 m2 hapesire te brendshme dhe 60m2 terase.
Me pamje nga dhonat e gjumit nga lindja dhe terasen dhe hapesiren ditore nga perendimi.
Terasa eshte gjysem e mbuluar dhe ka hijen e vet natyrale.
Hapesirat e brendshme perbehen nga 1 sallon me kuzhine dhe trepezari, 2 dhoma gjumi,
1 banjo dhe nje wc, dhe koridor.
Eshte e shtruar ne parket 2m gjatesi nga bungu natyral.
Posedon maqinen e larjes dhe te tharjes.
Ka sistemin smart home, roletne elektrike, kaldajen e nxemjes Bosch, etj.
Penthouse gjindet ne ish rrugen e Dubrovnikut, ne zemer te kryeqytetit.
Hyrja ka dy lifta dhe ne katin e 10 jane vetem 2 penthouse dhe qasje eshte e koduar.
Ne cmim eshte edhe nje garazhe parkingu e perfshire.
Ne perdhesen e banesa eshte Albi Market, Objekti ka parkun e vet dhe kendin e lojerave per femije.

1200€,/muaj

045 584 613 ; 044 888 422

045 584719

0037744760020 viber,WhatsApp

 • Adresa: Qendra, Pristina
 • Kodi Postar 10000
 • Në afërsi me: Lagjja e Muhaxhirëve
 • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më October 3, 2020 at 11:27 am

 • Çmimi: 1,200€
 • Sipërfaqja: 160 m2
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Garazha: 1
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Me qera

Karakteristikat

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

44€

fidi

Subotica, Serbia

Apartment

fidanmirena

5 years më parë

Apartment

5 years më parë

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 450

Apartment

777

5 years më parë

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 450

Apartment

777

5 years më parë

80,000€

Shitet Apartament 2+1 OKAZION

Rruga Pandeli Cale, Tirana, Albania

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 72

Apartment

Xhevair

9 months më parë

80,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 72

Apartment

9 months më parë

20,000€

Fidi

Prishtina, Pristina District

m2: 200

Apartment

fidanmirena

5 years më parë

20,000€

m2: 200

Apartment

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »